Hakkımızda

2020 yazında hizmete giren Pitoresk Alaçatı Butik Otelde, 2 binada konforlu 12 oda vardır. Bahçede masaj özellikli havuz, havuzbaşı kahvaltısı vardır.

Çeşme Alaçatı Butik Otel › Hakkımızda

İlgili aramalar

  • Alaçatı butik otel
  • Cumbalı otel
  • Alaçatı otelleri
İlgili sayfa: Hakkımızda

Bu sayfa 28.03.2022 tarihinde eklendi. En son 01.04.2022 tarihinde güncellendi.


Pitoresk; resmedilmeye değecek güzellikteki manzara demektir. Misafirlerimze bu güzel atmosferi hissettirecek en güzel isim olduğunu düşünerek, otelimize bu ismi verdik.

Pitoresk Butik Otel Alaçatı, 2020 yazında hizmet vermeye başladı. Alaçatı çarşısına sadece iki dakikalık yürüme mesafesinde butik otelimiz, araçla otel önüne kadar kolayca ulaşılabilir bir konumdadır.

Alaçatı'nın nostaljik atmosferiyle modern hayat anlayışını harmanlayarak dizayn ettiğimiz Alaçatı merkezdeki otelimizde, misafirlerimizi sıcak ve samimi bir ortamda ağırıyoruz. Otel; mülk sahibi olan aile üyeleri ve deneyimli personellerle işletilmektedir.

İki ayrı binadan oluşan butik otelimizin geniş, aydınlık ve ferah odaları ile birçok Alaçatı otelinden ayıran önemli faktörlerdir. Bahçemizde içeceğinizi yudumlarken keyif yapabilir, havuz başında güneşlenebilir ya da masaj özelliği bulunan havuzumuzda dinlenebilirsiniz. Alaçatı'nın kalbinin attığı bir konumda, kaliteli ve keyifli bir tatil sizleri bekliyor.